Plzeňský krajský svaz házené

Sponser Food

Kalendář

<prosinec 2019>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
30.7.2019 otevřeno: 746 x

PŘEHLED TURNAJŮ ŽACTVA PODZIM 2019/20

Přehled všech turnajů žactva Plzeňského KSH podzim 2019 aktualizace 6.9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI

4 týmy

turnaje

 

 

2x20 min.

Talent

14.9.19   ROKYCANY

Kozler, Voves, Vimr

 

5 min.přestávka

Šťáhlavy

6.10.19   ŠŤÁHLAVY

Voves , Miček, Vimr

 

1 time-out na zápas

Rokycany

16.11.19  TALENT Plzeň

Rittichová, Voláková, Tomanová

 

vyloučení 2 min.

Slavia VŠ

14.12.19  ROKYCANY

März, Růžek, Voves

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

8 týmů

Kvalifikace

 

 

 

DHC A

21.9.19  PLZEŇSKÁ - DHC Plzeň

März, Voves. Sláma, Nový

 

 

DHC B

6.10.19 KARLOVARSKÁ - L.Kynžvart

Radová, Dvořák, Míšanek, Pražák

 

2 x 20 min.

Cheb

19.10.19  PLZEŇSKÁ - Slavia VŠ

Nový, Voves, Ferencová, Franzová

 

1 minuta přestávka

Lázně Kynžvart

Dlouhodobá soutěž

 

 

1 time-out na zápas

Slavia VŠ

9.11.19   Hvězda CHEB

Holátová, Kovářová, Jadlovská, Čučelová

 

vyloučení 2 min.

HC Plzeň

14.12.19  TACHOV A

Eiseltová, Voláková, Holátová, Kovářová

 

 

Tachov A

25.1.20   DHC Plzeň B

Franzová, Šmrhová, Poslední, Voláková

 

 

Tachov B

 

 

 

 

 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI

7 týmy

 

 

 

 

Talent A

15.9.19 TALENT JS Škoda Plzeň B

Kaplan, Rychal, Zeda, Kouřil

 

10 min.osobní obrana

Talent B

29.9.19 ROKYCANY

Zach, Mareška, Vybíral, Klesa

 

shot-out

Šťáhlavy

12.10.19TALENT Škoda Plzeň A

Zach, Mareška, Vybíral, Klesa

 

20 minut hra

Rokycany

17.11.19 ŠŤÁHLAVY

Kaplan, Rychal, Zeda, Kouřil

 

time-out - 1 osobka, 1 hra

Slavia VŠ A

15.12.19 SLAVIA VŠ Plzeň A

Rittichová, Tomanová, Šmrhová, Poslední

 

vyloučení 1min.

Slavia VŠ B

 

 

 

 

DHC dívky

 

 

 

 

 

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

10 týmů

 

 

 

 

DHC A

14.9.19 LÁZNĚ KYNŽVART A

Radová, Jadlovská, Čučelová, Čabradová

 

10 min.osobní obrana

DHC B

28.9.19   DHC Plzeň A

Rittichová, Tomanová, Franzová, Poslední

 

shot-out

DHC C

13.10.19  Hvězda CHEB

Míšanek, Pražák, Čabradová, Jadlovská

 

20 minut hra

VŠ Plzeň A

10.11.19  DHC Plzeň B

Ferencová, Rittichová, Toamnová, Šmrhová

 

time-out - 1 osobka, 1 hra

VŠ Plzeň B

16.11.19  SLAVIA VŠ B

Poslední, Franzová, Šmrhová, Ferencová

 

vyloučení 2min.

L.Kynžvart A

1.12.19   DHC Plzeň C

Eiseltová, Voláková, Mareška, Vybírala

 

do HN součet výsledku

L.Kynžvart B

15.12.19  LÁZNĚ KYNŽVART

Čučelová, Dvořák, Radová, Jadlovská

 

osobka + hra

Rokycany

12.1.20   SLAVOJ TACHOV

Holátová, Kovářová, Čabradová, Čučelová

 

 

Hvězda Cheb

 

 

 

 

Slavoj Tachov

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini 4+1

12 týmů

 

 

 

 

 

29.9.19   HVĚZDA CHEB

 

 

 

 

19.10.19  ROKYCANY 

 

 

pořadatel - zajišťuje

 

10.11.19  TALENT Plzeň

 

 

rozhodčí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přípravka 4+1

10 týmů

 

 

 

 

 

22.9.19   HVĚZDA CHEB

 

 

 

 

20.10.19  HVĚZDA CHEB

 

 

pořadatel zajišťuje

 

17.11.19  ROKYCANY

 

 

rozhodčí

 

14 nebo 15.12.19  ŠŤÁHLAVY

 

 

 

 

12.1.20  TALENT PLZEŇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini 5+1

17 týmů

 

 

 

Talent A

Rokycany

Skupina B  15.9.19  VŠ Plzeň

 

 

Talent B

HC Plzeň

Skupina A  22.9.19  DHC Plzeň 

 

 

Šťáhlavy

Háje Praha

Skupina C  22.9.19  Rokycany 

 

 

Lázně Kynžvart

 

Skupina C  6.10.19  Cheb

 

 

Hvězda Cheb

 

Skupina A  13.10.19 Talent 

 

 

VŠ Plzeň dívky 1

 

Skupina B  20.10.19 Tachov

 

 

VŠ Plzeň dívky 2

 

Skupina C  9.11.19  Kynžvart 

 

 

VŠ Plzeň chlapci 1

 

Skupina A  24.11.19 Šťáhlavy

 

 

VŠ Plzeň chlapci 2

 

Skupina C  30.11.19 DHC Plzeň

 

 

DHC A

 

Skupina A  7.12.19  Slavia VŠ

 

 

DHC B

 

Skupina B  14.12.19 DHC Plzeň

 

 

Starý Plzenec A

 

Skupina C  11.1.20  Rokycany

asi nebude, není hala

 

Starý Plzenec B

 

Skupina B  18.1.20  DHC Plzeň

 

 

Tachov

 

Skupina A  26.1.20  DHC Plzeň