Plzeňský krajský svaz házené

21.10.2017 otevřeno: 594 x

2. školení trenér licence C- ŘIJEN/LISTOPAD

Druhé školení trenérů licence C Seznam přihlášených + program

                                                                      

Plzeňský krajský svaz házené

pořádá

 

Školení trenérů licence  C

 

 

Místo konání:

 Sportovní areál Bolevecké  školy Plzeň, Náměstí Odboje 18

 

 

 

Datum konání:

 nutno zúčastnit se obou běhů (docházka min.80% )

 

 

  1.běh    20.  - 22. 10. 2017

2.běh     10. – 12. 11. 2017

 

Závěrečné zkoušky 17/18/19.11

 

(závěrečná zkouška se skládá z testu + předvedení tréninkové jednotky) 

 

  

Cena školení:  

 1500,-

 

Dopravu,stravu či případné ubytování si hradí účastník sám

 

 

 

 

 

 

 

Školení trenér C  2017 říjen / listopad

 

 

1

Kostínek

Vladimír

Příbram

 

2

Kuchařík

Petr

Příbram

 

3

Švandrlík

Michal

Sokol Úvaly

 

4

Sedláček

Pavel

Sokol Úvaly

 

5

Tošnerová 

Daniela

Házená Mělník

 

6

Roubíček

 Roman

Házená Mělník

 

7

Andreeová

Adéla

Házená Mělník

 

8

Jelínek

Roman

Házená Mělník

 

9

Hausmanová

Martina

Házená Mělník

 

10

Krybusová

Marta

DHC Slavia Praha

 

11

Procházková

Lucie

Příbram

 

12

Štochl

Jan

Talent Plzeň

 

13

Tonar

Jakub

Talent Plzeň

 

14

Tonar

Michal

Talent Plzeň

 

15

Šmíd

Karel

Talent Plzeň

 

16

Šafránek

Ondřej

Talent Plzeň

 

17

Herajt

Filip

Talent Plzeň

 

18

Nožičková

Klára

Střešovice

 

19

Hrib

Ivan

Bělá pod Bezdězem

 

20

Přerost

Karel

DHC Plzeň

 

21

Roub

Jaroslav

DHC Plzeň

 

22

Čákora

František

DHC Plzeň

 

23

Beran

Pavel

HC Kolín

 

24

Karellová 

Tereza

Sokol Kostelec

 

25

Klucký 

Jakub

Sokol Kostelec

 

26

Lišková

Miluše

Lázně  Kynžvart

 

27

Valeš

Jiří

HK Rokycany

 

28

Sýkora

Michal

Talent Plzeň

 

29

 Kotous

Václav

Talent Plzeň

 

 

 

 

 

 

 

Šmrhová

Anna

DHC Plzeň

 

 

Poslední

Tereza

DHC Plzeň

 

     

 

 

        ŠKOLENÍ TRENÉRŮ LICENCE C - ZÁŘÍ - 1.BĚH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pátek

20.10.2017

 

 

 

čas

hodin

téma

místo

 

15.30

17.00

2

Didaktika - řízení sportovní přípravy, psychologie a osobnosti trenéra

učebna

 

17.15

18:00

1

Didaktika - tréninková jednotka

učebna

 

18:15

19:45

2

Pravidla a rozhodování

učebna

 

20.00

20.45

1

Pravidla a rozhodování

učebna

 

 

 

 

 

 

 

sobota 21.10.2017

 

 

 

08.30

10.00

2

Anatomie a fyziologie dítěte

učebna

 

10.15

11.45

2

Trénink dětí a mládeže vč.psychologie dítěte

učebna

 

oběd

 

 

 

13.00

14.30

2

Trénink dětí a mládeže vč.psychologie dítěte

učebna

 

14.45

16.15

2

Didaktika - principy vedení

učebna

 

16.30

18.00

2

Kondiční trénink mládeže se zaměřením na obratnost

tělocvična

 

18.15

19.45

2

Všestranná pohybová průprava se zaměřením na atletickou průpravu

hala

 

20.00

21:30

2

Miniházená

hala

 

 

 

 

 

 

 

neděle 22.10.2017

 

 

 

8.30

10:00

2

Kondiční trénink mládeže se zaměřením na rychlost a sílu

tělocvična

 

10.15

11:45

2

Kondiční trénink mládeže se zaměřením na rychlost a sílu

tělocvična

 

oběd

 

 

 

13.00

14.30

2

HČJ -uvolňování s míčem a obsazování útočníka s míčem

hala

 

14.45

16.15

2

HČJ - uvolňování s míčem a obsazování útočníka s míčem

hala

 

 

 

 

 

 

 

 

pátek

10.11.2017

 

 

 

15.30

17.30

2

Ukázková tréninková jednotka přípravky

tělocvična

 

17.30

19.00

2

Ukázková tréninková jednotka miniházené

hala

 

19.30

21.00

2

Herní kombinace

hala/tělocvična

 

 

 

 

 

 

 

sobota 11.11.2017

 

 

 

8.30

10:45

3

První pomoc a úrazová prevence

učebna

 

11.00

12.30

2

HČJ - uvolňování bez míče a obsazování útočníka bez míče

hala

 

oběd

 

 

 

14.00

15.30

2

Hra a trénink brankáře

hala/tělocvična

 

15.45

17.15

2

Herní činnosti jednotlivce - střelba - základ

tělocvična

 

17.30

19.00

2

Herní činnosti jednotlivce - střelba - posty a pohyb

hala

 

19.15

20.45

2

Herní systémy se zaměřením na systém osobní obrany a útok proti ní

hala/tělocvična

 

 

 

 

 

 

 

neděle 12.11.2017

 

 

 

8.30

10.00

2

Přihrávky

hala

 

10.15

11.45

2

Pohybové hry

hala

 

oběd

 

 

 

13.00

14.30

2

Systematika házené

učebna

 

14.45

16.15

2

organizace ČSH legislativa

učebna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pátek 17.11.2017

 

 

 

8.30

09.15

1

Test znalostí - písemné zkoušky v učebně

učebna

 

09.30

12.30

4

Výstupy uchazečů - praktické zkoušky v hale

hala

 

13.00

 

Závěrečné hodnocení

učebna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60