Plzeňský krajský svaz házené

16.8.2017 otevřeno: 1066 x

1.Školení trenérů licence C - ZÁŘÍ

Plzeňský krajský svaz házené pořádá školení trenéra licence C. Níže najdete předběžný program + seznam přihlášených aktualizace: 29.8.2017 - seznam přihlášených + zaplaceno

                          

 

                             

Plzeňský krajský svaz házené

pořádá

 

Školení trenérů licence  C

 

 

Místo konání:

 Sportovní areál Bolevecké  školy Plzeň, Náměstí Odboje 18

 

 

 

Datum konání:

 nutno zúčastnit se obou běhů (docházka min.70% )

 

 

1.běh        1.  - 3. 9. 2017

2.běh     15. – 17. 9. 2017

 

Závěrečné zkoušky 23. nebo 24.9.  2017

 

(závěrečná zkouška se skládá z testu + předvedení tréninkové jednotky)  

  

Cena školení:  

 1500,-

 

Dopravu, stravu či případné ubytování si hradí účastník sám 

 

 

 SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ŠKOLENÍ TRENÉR C – ZÁŘÍ 2017

 

 

 

 

oddíl

 

1

Hofírek

David

HC Plzeň

5.6. zaplaceno

2

Tošnerová 

Daniela

Házená Mělník

7.6. zaplaceno

3

Jakešová

Simona

Házená Mělník

 

4

Andreeová

Adéla

Házená Mělník

 

5

Podařilová

Marie

Házená Mělník

 

6

Kruml

Jaroslav

Loko Louny

7.8. zaplaceno 

7

Panenka

Jiří

 

30.5. zaplaceno

8

Hanzlíková

Lenka

HK Rokycany

8.6. zaplaceno 

9

Zvoňičová

Kristýna

HC Háje Praha

 

10

Šatava Mgr.

Vladimír

Jablonec n. Nisou

31.5. zaplaceno 

11

Preisler

Petr

Jablonec n. Nisou

29.6. zaplaceno

12

Dubský

Jan

HC Weiden

31.5. zaplaceno

13

Kořistka

Pavel

Hvězda Cheb

26.6. zaplaceno

14

Drapáková

Jitka

Hvězda Cheb

26.6. zaplaceno

15

Pokorná

Kateřina

Hvězda Cheb

26.6. zaplaceno

16

Čákora

František

DHC Plzeň

2.6. zapalceno 

17

Šmrhová

Anna

DHC Plzeň

2.6. zaplaceno 

18

Poslední

Tereza

DHC Plzeň

2.6. zaplaceno 

19

Hlaváčková

Lucie

Lázně Kynžvart

 8.6. zapalceno

20

Vohanková

Lenka

Lázně Kynžvart

  8.6. zaplaceno 

21

Sobotik

Petr

Lázně Kynžvart

 8.6. zapalceno

22

Placek

Jan

Lázně Kynžvart

 8.6. zapalceno

23

Cetkovský

Tomáš

Sokol Šťáhlavy

7.6. zaplaceno 

24

Slabý

Miloš

zahraničí

11.8. zaplaceno 

25

 Kočí

Jarmila

SHK Kunovice

17.8. zaplaceno 

26

 Salajka

Petr

Lázně Kynžvart

14.8. zaplaceno

27

 Hribová

 Lucie

 

 

29

 

 

 

 

30

 

 

 

 

31

 

 

 

 

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předběžný program školení trenérů licence C - září 2017

 

 

pátek 01.09.2017

 
 

15.30

17.00

2

organizace ČSH legislativa

 

17.15

19.30

3

První pomoc a úrazová prevence

 

20.00

21.30

2

Herní činnosti jednotlivce - střelba - základ

         
 

sobota 02.09.2017

 
 

8.30

10.00

2

Anatomie a fyziologie dítěte

 

10.15

11.45

2

Trénink dětí a mládeže vč.psychologie dítěte

 

 

 

 

 

 

13.00 

14.30

2

Trénink dětí a mládeže vč.psychologie dítěte

 

14.45

16.15

2

Didaktika - principy vedení

 

16.30

18.00

2

Kondiční trénink mládeže se zaměřením na rychlost a sílu

 

18.15

19.45

2

Kondiční trénink mládeže se zaměřením na rychlost a sílu

         
 

neděle 03.09.2017

 
 

8.30

10.00

2

Didaktika - řízení sportovní přípravy včetně psychologie a osobnosti trenéra

 

10.15

11.00

1

Didaktika - tréninková jednotka

 

11.15

12.45

2

Kondiční trénink mládeže se zaměřením na obratnost

 

 

 

 

 

 

14.00

15.30

2

Ukázková tréninková jednotka miniházené

 

15.45

17.15

2

Herní kombinace

         
         
         
         

 

 

 

 

pátek 15.09.2017

 
 

15.30

17.00

2

Systematika házené

 

17.15 

19.30

3

Pravidla a rozhodování

 

20.00

21.30

2

Herní systémy se zaměřením na systém osobní obrany a útok proti ní

         
 

sobota 16.09.2017

 
 

8.30

10.00

2

Všestranná pohybová průprava se zaměřením na atletickou průpravu

 

10.15

11.45

2

Herní činnosti jednotlivce - uvolňování bez míče a obsazování útočníka bez míče

 

 

 

 

 

 

13.00

14.30

2

Hra a trénink brankáře

 

14.45

16.15

2

Herní činnosti jednotlivce - uvolňování s míčem a obsazování útočníka s míčem

 

16.30

18.00

2

Herní činnosti jednotlivce - uvolňování s míčem a obsazování útočníka s míčem

 

18.15

19.45

2

Miniházená

         
 

neděle 17.09.2017

 
 

8.30

10.00

2

Přihrávky

 

10.15

11.45

2

Pohybové hry

 

 

 

 

 

 

13.00

14.30

2

Herní činnosti jednotlivce - střelba - posty a pohyb

 

14.45

16.15

2

Ukázková tréninková jednotka přípravky 

         
         
         
 

 23.09. nebo 24.9. 2017

 

8.30

9.15

1

Test znalostí - písemné zkoušky v učebně

 

9.30

12.30

4

Výstupy uchazečů - praktické zkoušky v hale

 

13.00

 

Závěrečné hodnocení

     

60